HİZMETLERİMİZ

MANTOLAMA

Bina dış yüzeyine kompozit yalıtım malzemelerinin kaplanması tekniğiyle yapılan ısı yalıtımı uygulamasıdır. Çalışmalarımızda Filli Boya Capatect Dalmaçyalı Gri EPS Karbon Takviyeli Isı Yalıtım Levhaları kullanıyoruz.

HAFRİYAT

İnşaat ve tadilatlarınızda çıkan Hafriyatları güvenli şekilde, ehil ve uzman kadrolarımızla depolama alanlarına nakliyesini sağlıyoruz.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

Mantolamasını ve yalıtımını yaptığımız binalarda enerji kimlik belgesi ücretsiz teslim ediliyoruz.

SU YALITIMI

Deprem kuşağında olan ülkemizde binalarda su yalıtımı çok önemlidir. Çatı, teras ve zemin su yalıtımlarında farklı uygulama ve çözümler için bizimle temasa geçin.

ÇATI ONARIMI

Çatı onarımı dikkat ve ustalık ister. Doğru yapılmayan onarımlarda ısı kaybı %25’e kadar artar. Çatı onarımlarında CE ve TSE Belgeli ürünler kullanarak size en yüksek verimi sağlıyoruz.

TAŞ YÜNÜ

Firmamız tarafından kullanılan taş yünü Isı yalıtım, ses yalıtımı ve akustik düzenleme ile birlikte yangın güvenliğide sağlamaktadır.

FİLELİ SIVA SİSTEMİ

Sıva filesi , yüksek alkali dayanımına sahip fiber cam elyafın iplik haline getirilerek sonrasında dokunması ve tutkal reçine ile kaplanarak renklendirilmesi ile elde edilen taşıyıcı donatı malzemesidir. Sıva filesi yalıtım gereken yapılarda dış ve iç cephelerinde kullanılır.

ENERJİ KİMLİK BELGESİ

Evlerine ısı yalıtımı yaptırmak isteyen vatandaşlara, devlet destekli ısı yalıtımı kredisi verileceği söyleniyor. Bakanlık tarafından yapılan açıklamaya göre, ısı yalıtımı yapmak isteyenlere teşvik verilecek ve yaptırmayanlara ise vergi ile cezalandırılacak. Devlet enerji tüketimini en aza indirmeyi hedefliyor. Bu sebeple tüm binaların yakıt tüketimine gitmesi için Devlet kesenin ağzını açacak ve ısı yalıtımı kredisi verecek. Hibe ve teşvik şeklinde verilmesi planlanan bu kredi ile yalıtıma ihtiyaç duyan binalar tek tek tespit edilecek ve yalıtım uygulaması yapılacak.

ISI YALITIM KREDİSİ

Şekerbank Eko Krediler kapsamında enerjide tasarruf bilincinin arttırılması, daha temiz ve yaşanabilir bir çevre oluşturma duyarlılığı amacıyla tüm bunlara yönelik harcama giderlerinin karşılanması için Şekerbank, EKOkredi hayata geçirildi. Enerjiyi ve Emeği Koruyan Kredi kapsamında yalıtım kredisi sağlayan Şekerbank enerji tasarrufuna yönelik her türlü yatırımlar için  uygun ödeme koşullarıyla kredi sunuyor.

Bu kredi ile  elektriğe, yakıta, suya, doğalgaza ödediğiniz tutarı azaltabilir  3-60 ay vadeli ve oldukça avantajlı faiz oranları ile krediyi  geri ödeyebilir, faturalarınızı düşürme imkanına sahip olabilirsiniz.

10 YIL GARANTİ

Mantolama sisteminde amaç, dışarıdaki havanın içeri girmemesi, içer deki havanın dışarı çıkmamasını bu nedenle de ortam sıcaklığının, ısı değerinin korunması amaçlanır. Mantolama sistemi kış aylarında içer deki sıcak havanın muhafaza edilmesi, yaz ayları içinde kullandığımız klimalardan ötürü iç mekanlarda oluşan soğuk havanın dışarı çıkmamasını amaçlar. Isınmak veya soğutmak için kullanılan, doğal gaz, elektrik ve benzeri yakıtlarda %50 ile %60 arasında tasarruf sağlamaktadır buda apartmanlarınıza, evlerinize, yazlık veya iş yerleriniz bu uygulamanın sizin cebinize geri ödenmesi demektir.
Polisan Mantolama ile 10 yıl garanti vaadediyoruz.

Ücretsiz Keşif için bizi arayın.